8. októbra 2020

|

by: elena.buresova

|

Categories: Nezaradené

Sedem dôvodov na darcovskú SMS

Sedem dôvodov na darcovskú SMS 

 

Aj tento rok  môžete podporiť našu kampaň Sviečka za nenarodené deti poslaním darcovskej SMS. Je to jednoduché – stačí poslať SMS v tvare DMS SVIECKA na číslo 877. Z kreditu alebo z paušálu sa automaticky odrátajú 2 eurá. Ak stále váhate, či to má zmysel, tu je sedem dôvodov, prečo zapnúť mobil a poslať správu.

1.Overený projekt

Kampaň Sviečka za nenarodené deti organizuje Fórum života spolu s partnermi už 18 rokov. Minulý rok sa do podujatia zapojilo 581 dobrovoľníkov, ktorí rozdistribuovali 111 793 sviečok na 802 rôznych miest. Týmto sa projekt zaraďuje medzi najväčšie charitatívne podujatia.

 

2. Sme transparentní

Sviečka za nenarodené deti 2020 sa realizuje cez riadne registrovanú verejnú zbierku pod číslom  000-2020-022101. Všetky vyúčtovania, výročné správy a informácie o zbierkach nájdete na našom webe.

 

3. Máme výsledky

Vďaka štedrým darcom sme mohli realizovať naše projekty a pomôcť tisíckam ľudí v núdzi. V rámci projektu Zachráňme životy sme riešili viac ako 3 000 prípadov, Poradňa Alexis poradila vyše  1 800 klientom a Centrum konkrétnej pomoci Femina za minulý rok pomohlo 200 ľuďom. Viac výsledkov o našej práci nájdete tu.

 

4. Spolupracujeme

Z našej dlhoročnej praxe vieme, že pri pomáhaní druhým je potrebné spájať sily. Preto sme vytvorili ďalší projekt Sieť pomoci, kde spájame tých, ktorí CHCÚ, VEDIA a POTREBUJÚ poradiť, pomôcť a vzdelávať sa. 

 

5. Je to jednoduché

Stačí cez svoj mobilný telefón poslať SMS správu s textom DMS SVIECKA na číslo 877. Cena SMS správy je 2 €. Nič viac. 

 

6. DMS môžete posielať do leta

Darcovskú správu môžete posielať až do 30. 6. 2021, a to kedykoľvek a koľko ráz budete chcieť.

 

7. Dobrý skutok od hocikadiaľ

Je jedno, či práve stojíte v električke, alebo sa pozeráte na nudný film, môžete spraviť niečo dobré. Zaslaním SMS správy nám pomôžete pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Ďakujeme.

 

TIP pre vás:

Keď chcete dať vedieť svojim priateľom, že aj oni nám môžu pomôcť, stačí im poslať pekný vizuál (link je tu) alebo krátku správu cez internet napríklad aj v tomto znení:

  •  bez diakritiky: Podporte kampan Sviecka za nenarodené deti! Staci poslat darcovsku SMS v hodnote 2 € v tvare:  DMS SVIECKA na císlo 877. DAKUJEME! Forum zivota
  • s diakritikou: Podporte kampaň Sviečka za nenarodené deti! Stačí poslať darcovskú SMS v hodnote 2 € v tvare:  DMS SVIECKA na císlo 877. ĎAKUJEME! Fórum života

 

 

Elena Burešová